Strona główna Uroda Przewodnik urody Cera sucha
Cera sucha

Cera sucha

© philippe Devanne - Fotolia.comCharakteryzuje się podatnością na podrażnienia i stany alergiczne oraz wysoką wrażliwością na niekorzystne warunki atmosferyczne i detergenty. Zawiera niedostateczną ilość naturalnych substancji, które wychwytują cząsteczki wody w skórze i zatrzymują je w naskórku. Po umyciu cera sucha daje uczucie ściągnięcia, pod wpływem zimna, bądź gorąca ulega złuszczaniu. więcej »

Cera sucha - więcej artykułów

Jak dbać o głos?

fot.  Mircea Iancu z PixabayNasza mowa to główny sposób komunikowania się z innymi, więc choć na co dzień nie doceniamy jej ważności, kiedy z powodu przeciążenia czy choroby nie możemy mówić, widzimy, jak podstawowe znaczenie ma dla codziennego funkcjonowania. Oto, jak dbać o głos. więcej »

wszystkie artykuły »


wszystkie wiadomości »

Dieta niskocholesterolowa

Inna zupa jarzynowa

Inna zupa jarzynowa Jest to wyjątkowo smaczna zupa, której przygotowanie nie jest ani skomplikowane ani długotrwałe. Polecam ją dla osób które mają bardzo restrykcyjną dietę przeciw-cholesterolową. Jeśli chodzi o składniki to ich ilości mogą się zmieniać, nigdy nie robię jej dokładnie jak w przepisie, czasem dam więcej pieczarek, czasem więcej kurczaka i ciągle jest tak samo pyszna. Jeśli nie musisz tak dbać o poziom cholesterolu możesz podsmażyć pieczarki z cebulą i czosnkiem i dopiero wtedy dodać do wywaru. więcej »

Dieta śródziemnomorska

Pikantny chłodnik z arbuzem

Rozgrzewający i chłodzący. Pikantny i słodki. Egzotyczny i swojski. A przede wszystkim zdrowy, pyszny i łatwy w przygotowaniu. więcej »


Klub Senior Cafe
Senior Cafe to: 18082 dyskusji, 2697738 wypowiedzi, 49121 uzytkowników.

Polecamy Kobiety.net.pl Umierać po ludzku Uniwersytety Trzeciego Wieku eGospodarka.pl Oferty pracy