Senior.pl - aktywni w każdym wieku

Strona główna Uroda Przewodnik urody Cera naczynkowa
Cera naczynkowa

Cera naczynkowa

© ubbotina Anna - Fotolia.comCechą charakterystyczną skóry naczynkowej jest kruchość i wrażliwość, tak na kosmetyki jak i na czynniki atmosferyczne. Problemy z pękającymi naczyniami krwionośnymi pojawiają się u kobiet w różnym wieku, często występują u alergiczek. Pękanie naczynek może być też związane ze zmianami hormonalnymi lub nieprawidłowym funkcjonowaniem układu krążenia. Bardzo ważnym elementem pielęgnacji tego typu skóry jest dobór odpowiednich preparatów. więcej »

Cera naczynkowa - więcej artykułów

5 powodów, dla których nie możesz schudnąć. Zdziwisz się

fot. collage Senior.plBezskutecznie starasz się zrzucić wagę? Wydaje ci się, że przestrzegasz zasad zdrowego żywienia, ale mimo to nie udaje ci się odchudzić? Być może za ten stan rzeczy odpowiadają inne czynniki i pomimo wysiłków, nie uzyskujesz spodziewanych efektów, bo nie bierzesz pod uwagę nieco mniej znanych uwarunkowań całego procesu. więcej »

wszystkie artykuły »


wszystkie wiadomości »

Dieta niskocholesterolowa

Arabska zupa jogurtowa

Arabska zupa jogurtowa Arabska zupa jogurtowa to przykład pysznego, a jednocześnie zdrowego posiłku. Jest bardzo pożywna, choć nie tucząca i dostarcza organizmowi cenne składniki takie jak wapń i fosfor oraz witaminy B2 i B12 . więcej »

Dieta śródziemnomorska

Caprese

Caprese Dojrzałe pomidory, włoska mozzarella, świeża bazylia i aromatyczna oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia - kwintesencja śródziemnomorskich smaków. więcej »


Klub Senior Cafe
Senior Cafe to: 12804 dyskusji, 1943188 wypowiedzi, 27826 użytkowników.

Polecamy Umierać po ludzku Pola Nadziei Uniwersytety Trzeciego Wieku Kosciol.pl Hospicja.pl Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X