Strona główna Uroda Przewodnik urody Cera naczynkowa
Cera naczynkowa

Cera naczynkowa

© ubbotina Anna - Fotolia.comCechą charakterystyczną skóry naczynkowej jest kruchość i wrażliwość, tak na kosmetyki jak i na czynniki atmosferyczne. Problemy z pękającymi naczyniami krwionośnymi pojawiają się u kobiet w różnym wieku, często występują u alergiczek. Pękanie naczynek może być też związane ze zmianami hormonalnymi lub nieprawidłowym funkcjonowaniem układu krążenia. Bardzo ważnym elementem pielęgnacji tego typu skóry jest dobór odpowiednich preparatów. więcej »

Cera naczynkowa - więcej artykułów

Jak zwalczać nadciśnienie? Trzeba się uśmiechać...

© BestPhotoStudio - Fotolia.comUśmiechnij się, a możesz obniżyć poziom ciśnienia. Uśmiech to dyspozycja do uwalniania dopaminy, która ma działanie pośrednio osłabiające nadciśnienie. więcej »

wszystkie artykuły »


wszystkie wiadomości »

Dieta niskocholesterolowa

Stir-fry - patelnia azjatycka z kurczakiem

Stir-fry - patelnia azjatycka z kurczakiem Szybkie, proste danie. Wymaga dobrej patelni lub woka z powłoką nieprzywierającą - można je wówczas przyrządzać na naprawdę małej ilości tłuszczu. więcej »

Dieta śródziemnomorska

Zupa marchewkowa z ryżem

Ta lekka delikatna zupa jest jednocześnie bardzo smaczna, a odpowiednio doprawiona w niczym nie przypomina "dietetycznych posiłków". więcej »


Klub Senior Cafe
Senior Cafe to: 14289 dyskusji, 2183177 wypowiedzi, 30673 uzytkowników.

Polecamy Umierać po ludzku Kobiety.net.pl Aktywni 50+ Uniwersytety Trzeciego Wieku Pola Nadziei Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X