Strona główna Uroda Przewodnik urody Cera naczynkowa
Cera naczynkowa

Cera naczynkowa

© ubbotina Anna - Fotolia.comCechą charakterystyczną skóry naczynkowej jest kruchość i wrażliwość, tak na kosmetyki jak i na czynniki atmosferyczne. Problemy z pękającymi naczyniami krwionośnymi pojawiają się u kobiet w różnym wieku, często występują u alergiczek. Pękanie naczynek może być też związane ze zmianami hormonalnymi lub nieprawidłowym funkcjonowaniem układu krążenia. Bardzo ważnym elementem pielęgnacji tego typu skóry jest dobór odpowiednich preparatów. więcej »

Cera naczynkowa - więcej artykułów

7 prostych kroków - tak zadbasz o serce i unikniesz demencji

fot. Mireia Pascual Molla z Pixabay„Prosta siódemka" („Life's simple 7") to siedem modyfikowalnych czynników, które pomagają zadbać o zdrowie układu sercowo-naczyniowego. Zostały one wskazane przez Amerykańskie Towarzystwo Kardiologiczne (American Heart Association, AHA). Zastosowanie się do tych zaleceń nie tylko obniży zagrożenie chorobami serca, ale też pomoże uniknąć demencji, mówią eksperci. więcej »

wszystkie artykuły »


wszystkie wiadomości »

Dieta niskocholesterolowa

Sałatka szwedzka na zimę

Z tej ilości składników wychodzi 12 słoików o,9l. więcej »

Dieta śródziemnomorska

Spaghetti bolońskie

Na to klasyczne danie kuchni włoskiej każdy ma swój przepis. Wszędzie pojawiają się jednak pomidory, mięso wołowe i czosnek - z dodatkiem bazylii stanowiące podstawę wszystkich odmian potrawy. więcej »


Klub Senior Cafe
Senior Cafe to: 17837 dyskusji, 2675133 wypowiedzi, 48908 uzytkowników.

Polecamy Kosciol.pl eGospodarka.pl Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Aktywni 50+ Oferty pracy