Strona główna Uroda Przewodnik urody Włosy zniszczone
Włosy zniszczone

Włosy zniszczone

© dundanim - Fotolia.comBez względu na przyczynę zniszczenia włosów obserwuje się ten sam efekt - są matowe i kruche, brak im elastyczności, wyglądają niezdrowo, łatwo się plączą, trudno je rozczesać. Taka czupryna ma fatalny wpływ na wygląd i postarza ich posiadaczy oraz posiadaczki. więcej »
Włosy zniszczone - więcej artykułów

Niezwykłe zastosowania kukurydzy

fot. Couleur from PixabayKukurydza ma różnorodne zastosowania w kuchni. W ostatnich latach szczególnie zyskała na popularności, ponieważ nie zawiera glutenu, a modna stała się dieta bez tego białka. Ale kukurydza przydaje się nie tylko jako składnik wielu dań. Zobacz, jakie zastosowania może mieć to zboże. więcej »

wszystkie artykuły »


wszystkie wiadomości »

Dieta niskocholesterolowa

Powidła śliwkowe bez cukru w czterech smakach

Bezobsługowy sposób na rewelacyjne konfitury, które można od razu zrobić w kilku smakach. Świetne do zwykłego użycia ale także jako dodatek do ciast, ciasteczek i wielu różnych potraw. więcej »

Dieta śródziemnomorska

Zupa ze świeżych pomidorow

Większość śródziemnomorskich dań z pomidorami zawiera też czosnek. Ta zupa nie ma ani odrobiny tego smaku, ale nie traci przez to swojego bogatego południowego charakteru. Doskonale smakuje z dodatkiem grzanek z serem. więcej »


Klub Senior Cafe
Senior Cafe to: 18158 dyskusji, 2724084 wypowiedzi, 51631 uzytkowników.

Polecamy EWST.pl Umierać po ludzku eGospodarka.pl Uniwersytety Trzeciego Wieku Oferty pracy