Strona główna Uroda Przewodnik urody Cera mieszana
Cera mieszana

Cera mieszana

© Adam Borkowski - Fotolia.comJest jednym z najczęściej występujących rodzajów skóry, ale też najtrudniejszych do prawidłowej pielęgnacji. Rozpoznawana jest zwykle u osób dorosłych, wcześniej bowiem mają miejsce intensywne zmiany - u nastolatków możemy mieć do czynienia z cerą łojotokową czy trądzikową. Wiedza na temat specyfiki tego rodzaju cery jest nikła, bowiem Polacy rzadko są w ogóle zorientowani, jaki typ cery posiadają (70% Polaków nie umie tego określić), tymczasem niewłaściwa pielęgnacja może powodować odwodnienie skóry i przedwczesne starzenie się. więcej »

Cera mieszana - więcej artykułów

Co pić, żeby łatwiej zasnąć

fot.  congerdesign z PixabayJedzenie i picie ma wpływ na proces zasypiania i sam sen. Niektóre produkty pomogą szybciej wpaść w objęcia Morfeusza, inne sprawią, że przez pół nocy będziemy przekładać się z boku na bok. Nie bez znaczenia jest też pora posiłków, późne kolacje nie sprzyjają nocnemu odpoczynkowi. Spójrz, jakie napoje mogą pomóc ci dobrze się wyspać. więcej »

wszystkie artykuły »


wszystkie wiadomości »

Dieta niskowęglowodanowa

Truskawkowe koreczki

Truskawkowe koreczki Serek topiony i truskawki? Dlaczego nie! Taka przekąska jest nie tylko łatwa w przygotowaniu ale także i zdrowa. Pełna wit.C oraz wapnia, żelaza, fosforu i potasu. więcej »

Dieta śródziemnomorska

Capellini alla marinara

Capellini alla marinara Italia to kraj słynący nie tylko z wykwintnej kuchni, ale także wyjątkowego szacunku do jedzenia i zasad panujących przy stole. więcej »


Klub Senior Cafe
Senior Cafe to: 18685 dyskusji, 2843858 wypowiedzi, 61451 uzytkowników.

Polecamy Poradnik-zdrowia.pl Uniwersytety Trzeciego Wieku Umierać po ludzku Akademia Pełni Życia Oferty pracy