Strona główna Uroda Przewodnik urody Cera tłusta
Cera tłusta

Cera tłusta

© goccedicolore - Fotolia.comSkóra tłusta charakteryzuje się nadmierną aktywnością gruczołów łojowych, a zatem wysokim poziomem lipidów w naskórku, a także zaburzonym procesem złuszczania. Zbyt duża ilość sebum prowadzi do rozszerzania porów i powstawania zaskórników oraz czyraków. W największym stopniu przetłuszcza się w tzw. strefie T, tj. na czole, nosie i brodzie, w tych partiach zlokalizowana jest największa ilość gruczołów łojowych. więcej »

Cera tłusta - więcej artykułów

Jesteśmy optymistami przez większość życia, na starość zmieniają to choroby

fot. PixabayLudzie nawet w dość złych okolicznościach patrzą na swoją przyszłość z optymizmem, zmienia się to nieco w późnej starości. więcej »

wszystkie artykuły »


wszystkie wiadomości »

Dieta lekkostrawna

Sałatka szopska

Smaczna, zdrowa i bardzo popularna również w Polsce. Warto po nią sięgać zwłaszcza w sezonie, gdy mamy dostęp do świeżych warzyw. więcej »

Dieta śródziemnomorska

Letnia zapiekanka

Letnia zapiekanka Łatwa w przygotowaniu i bardzo smaczna - idealna potrawa na letnią kolację. Doskonale komponuje się zarówno z grillowanymi przysmakami jak i z kieliszkiem chłodnego białego wina. więcej »


Klub Senior Cafe
Senior Cafe to: 18685 dyskusji, 2843858 wypowiedzi, 61451 uzytkowników.

Polecamy Kosciol.pl Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Akademia Pełni Życia Poradnik-zdrowia.pl Oferty pracy