Strona główna Uroda Przewodnik urody Cera tłusta
Cera tłusta

Cera tłusta

© goccedicolore - Fotolia.comSkóra tłusta charakteryzuje się nadmierną aktywnością gruczołów łojowych, a zatem wysokim poziomem lipidów w naskórku, a także zaburzonym procesem złuszczania. Zbyt duża ilość sebum prowadzi do rozszerzania porów i powstawania zaskórników oraz czyraków. W największym stopniu przetłuszcza się w tzw. strefie T, tj. na czole, nosie i brodzie, w tych partiach zlokalizowana jest największa ilość gruczołów łojowych. więcej »

Cera tłusta - więcej artykułów

Światło LED może postarzać

fot. engin akyurt z PixabayW wyniku upowszechnienia oświetlenia LED i urządzeń elektronicznych, jesteśmy coraz częściej narażeni na ekspozycję na niebieskie światło, co może wywoływać określone, niekorzystne efekty. więcej »

wszystkie artykuły »


wszystkie wiadomości »

Dieta lekkostrawna

Słodko-kwaśne jabłka

Jabłka można jeść na wiele sposobów, prosto z drzewa, zapiekane czy suszone. Można z nich przygotować też aromatyczne powidła. więcej »

Dieta śródziemnomorska

Dorada w soli

Dorada w soli W ten sposób można robić także inne ryby. Wbrew obawom, użycie tak ogromnej ilości soli nie powoduje że ryba jest słona - przeciwnie - ma bardzo delikatne mięso o naturalnym smaku. więcej »


Klub Senior Cafe
Senior Cafe to: 18082 dyskusji, 2697750 wypowiedzi, 49121 uzytkowników.

Polecamy eGospodarka.pl Internetowe Stowarzyszenie Seniorów Hospicja.pl Pola Nadziei Oferty pracy