Strona główna Uroda Przewodnik urody Cera tłusta
Cera tłusta

Cera tłusta

© goccedicolore - Fotolia.comSkóra tłusta charakteryzuje się nadmierną aktywnością gruczołów łojowych, a zatem wysokim poziomem lipidów w naskórku, a także zaburzonym procesem złuszczania. Zbyt duża ilość sebum prowadzi do rozszerzania porów i powstawania zaskórników oraz czyraków. W największym stopniu przetłuszcza się w tzw. strefie T, tj. na czole, nosie i brodzie, w tych partiach zlokalizowana jest największa ilość gruczołów łojowych. więcej »

Cera tłusta - więcej artykułów

Starzenie się czy Alzheimer? Jakie objawy powinny niepokoić?

© Igor Mojzes - Fotolia.comWraz z wiekiem zauważamy fizyczne zmiany zachodzące w organizmie i te dotyczące sposobu naszego funkcjonowania. Gdy częściej zapominamy o czymś, jesteśmy mnie uważni czy trudniej nam zmierzyć się z jakimś intelektualnym wyzwaniem, zaczynamy podejrzewać się o symptomy demencji. Jakie objawy obserwowane u nas samych lub bliskich nam ludzi powinny naprawdę zaniepokoić? Oto kilka przykładów, które powinny zaalarmować czujność. więcej »

wszystkie artykuły »


wszystkie wiadomości »

Dieta lekkostrawna

Zupa marchewkowa z ryżem

Ta lekka delikatna zupa jest jednocześnie bardzo smaczna, a odpowiednio doprawiona w niczym nie przypomina "dietetycznych posiłków". więcej »

Dieta śródziemnomorska

Pomidory z piwną pianą

Prosta w przygotowaniu, praktycznie beztłuszczowa, intrygująca w smaku i kolorowa przekąska może być ozdobą letniego (i nie tylko) stołu. więcej »


Klub Senior Cafe
Senior Cafe to: 13857 dyskusji, 2108848 wypowiedzi, 29907 uzytkowników.

Polecamy Umierać po ludzku Internetowe Stowarzyszenie Seniorów Hospicja.pl Sluchowisko.net EWST.pl Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X