Strona główna Uroda Przewodnik urody Znamiona - pieprzyki
Znamiona - pieprzyki

Znamiona - pieprzyki

© Grischa Georgiew - Fotolia.comZnamiona definiuje się jako wrodzone nieprawidłowości w skórze spowodowane niedoborem lub nadmiarem któregoś ze składników tkankowych, których ujawnienie może nastąpić wcześnie, bądź w życiu dojrzałym. Znamiona mogą być płaskie lub guzowate, mają rożną barwę, wielkość i kształt, pojawiają się na niemal każdej części ciała. Bywają niebezpieczne, ponieważ w razie mechanicznego podrażnienia lub działania promieniowania UVB mogą ulec modyfikacji w czerniaka – nowotwór, który łatwo ulega zezłośliwieniu. więcej »
Znamiona - pieprzyki - więcej artykułów

Nadmiar cukru może powodować raka. Wiemy dlaczego!

fot. collage Senior.pl / CanvaCukier różnego rodzaju jest są potrzebny, aby dostarczyć nam energii i w umiarkowanych dawkach przyczynia się do dobrego samopoczucia. Jego utrzymujcy się nadmiar jednak uszkadza komórki, a także może zwiększyć ryzyko rozwoju raka. Paracelsus miał rację, gdy mówił, że dawka substancji może stać się trucizną. więcej »

wszystkie artykuły »


wszystkie wiadomości »

Dieta śródziemnomorska

Capellini alla marinara

Capellini alla marinara Italia to kraj słynący nie tylko z wykwintnej kuchni, ale także wyjątkowego szacunku do jedzenia i zasad panujących przy stole. więcej »

Dieta wysokowapniowa

Caprese z buraka i oscypka

Caprese z buraka i oscypka Produkty mleczne są źródłem wysokowartościowego białka i witaminy B2. Odpowiednia ilość wapnia i witaminy D w diecie może uchronić przed osteoporozą oraz zapobiec łamliwości kości w starszym wieku. Ponadto nabiał pomaga chronić organizm przed nadciśnienie więcej »


Klub Senior Cafe
Senior Cafe to: 18926 dyskusji, 2897505 wypowiedzi, 69676 uzytkowników.

Polecamy EWST.pl Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Umierać po ludzku Poradnik-zdrowia.pl Oferty pracy