Strona główna Uroda Przewodnik urody Znamiona - pieprzyki
Znamiona - pieprzyki

Znamiona - pieprzyki

© Grischa Georgiew - Fotolia.comZnamiona definiuje się jako wrodzone nieprawidłowości w skórze spowodowane niedoborem lub nadmiarem któregoś ze składników tkankowych, których ujawnienie może nastąpić wcześnie, bądź w życiu dojrzałym. Znamiona mogą być płaskie lub guzowate, mają rożną barwę, wielkość i kształt, pojawiają się na niemal każdej części ciała. Bywają niebezpieczne, ponieważ w razie mechanicznego podrażnienia lub działania promieniowania UVB mogą ulec modyfikacji w czerniaka – nowotwór, który łatwo ulega zezłośliwieniu. więcej »
Znamiona - pieprzyki - więcej artykułów

Nadmiar cukru może powodować raka. Wiemy dlaczego!

fot. collage Senior.pl / CanvaCukier różnego rodzaju jest są potrzebny, aby dostarczyć nam energii i w umiarkowanych dawkach przyczynia się do dobrego samopoczucia. Jego utrzymujcy się nadmiar jednak uszkadza komórki, a także może zwiększyć ryzyko rozwoju raka. Paracelsus miał rację, gdy mówił, że dawka substancji może stać się trucizną. więcej »

wszystkie artykuły »


wszystkie wiadomości »

Dieta śródziemnomorska

Pikantny chłodnik z arbuzem

Rozgrzewający i chłodzący. Pikantny i słodki. Egzotyczny i swojski. A przede wszystkim zdrowy, pyszny i łatwy w przygotowaniu. więcej »

Dieta wysokowapniowa

Żółty ser niskotłuszczowy

Niestety, nie topi się na pizzy ale smakuje bardzo fajnie i nadaje się na kanapki oraz od biedy na ciepło. Mogę polecić wszystkim na dietach niskotłuszczowych. więcej »


Klub Senior Cafe
Senior Cafe to: 18685 dyskusji, 2843836 wypowiedzi, 61451 uzytkowników.

Polecamy Aktywni 50+ eGospodarka.pl Akademia Pełni Życia Internetowe Stowarzyszenie Seniorów Oferty pracy