Strona główna Uroda Przewodnik urody SPA i wellness
SPA i wellness

SPA i wellness

© Andres Rodriguez - Fotolia.comKuracje anti-aging, zabiegi prozdrowotne i różne terapie alternatywne zyskują coraz większą popularność. Ludzkość wykorzystuje zasoby naturalne w celu poprawy zdrowia i wyglądu od zarania, ale dziś są one odpowiednio „skanalizowane", poprawione i zbadane, tak, by w jak największym stopniu czerpać z ich mocy. Na całym świecie powstają liczne centra spa i wellness. więcej »

SPA i wellness - więcej artykułów

Im później chodzisz spać, tym wcześniej umrzesz

fot. 3steph14 z PixabayLepiej wstawać skoro świt i „wraz z kurami" iść spać, niż przesiadywać do późnych godzin - ten pierwszy sposób codziennego funkcjonowania jest zdrowszy i daje większe szanse na dożycie sędziwego wieku. Późne chodzenie spać nie sprzyja długowieczności, ostrzegają brytyjscy uczeni. więcej »

wszystkie artykuły »


wszystkie wiadomości »

Dieta śródziemnomorska

Spaghetti bolońskie

Na to klasyczne danie kuchni włoskiej każdy ma swój przepis. Wszędzie pojawiają się jednak pomidory, mięso wołowe i czosnek - z dodatkiem bazylii stanowiące podstawę wszystkich odmian potrawy. więcej »

Dieta niskokaloryczna

Wegetariańska zupa porowa

Smaczna zarówno w ciepłe jak i w chłodne dni. W zależności od temperatury w jakiej ją podajemy może chłodzić lub rozgrzewać, a aromat porów jest w niej delikatny i subtelny. więcej »


Klub Senior Cafe
Senior Cafe to: 17839 dyskusji, 2675288 wypowiedzi, 48911 uzytkowników.

Polecamy EWST.pl eGospodarka.pl Kobiety.net.pl Umierać po ludzku Oferty pracy