Strona główna Uroda Przewodnik urody SPA i wellness
SPA i wellness

SPA i wellness

© Andres Rodriguez - Fotolia.comKuracje anti-aging, zabiegi prozdrowotne i różne terapie alternatywne zyskują coraz większą popularność. Ludzkość wykorzystuje zasoby naturalne w celu poprawy zdrowia i wyglądu od zarania, ale dziś są one odpowiednio „skanalizowane", poprawione i zbadane, tak, by w jak największym stopniu czerpać z ich mocy. Na całym świecie powstają liczne centra spa i wellness. więcej »

SPA i wellness - więcej artykułów

Natura w służbie zdrowiu: nagietek przyspiesza gojenie się ran i infekcje uszu

fot.  Marina Pershina z PixabayNagietek jest powszechnie stosowany w leczeniu drobnych ran, infekcji skóry, użądleń pszczół, oparzeń słonecznych, czy brodawek. Może być też pomocny u pacjentów, którzy przeszli radioterapię. więcej »

wszystkie artykuły »


wszystkie wiadomości »

Dieta śródziemnomorska

Letnia zapiekanka

Letnia zapiekanka Łatwa w przygotowaniu i bardzo smaczna - idealna potrawa na letnią kolację. Doskonale komponuje się zarówno z grillowanymi przysmakami jak i z kieliszkiem chłodnego białego wina. więcej »

Dieta niskokaloryczna

Kuskus z warzywami

Kuskus z warzywami Arabskie smaki w wersji wegetariańskiej - kolory i aromat tej potrawy skuszą nawet zawziętych mięsożerców. Można doprawić bardzo łagodnie lub pikantnie - na przykład używając ostrych papryczek. więcej »


Klub Senior Cafe
Senior Cafe to: 17676 dyskusji, 2660299 wypowiedzi, 48450 uzytkowników.

Polecamy eGospodarka.pl EWST.pl Internetowe Stowarzyszenie Seniorów Poradnik-zdrowia.pl Oferty pracy