Strona główna Uroda Przewodnik urody SPA i wellness
SPA i wellness

SPA i wellness

© Andres Rodriguez - Fotolia.comKuracje anti-aging, zabiegi prozdrowotne i różne terapie alternatywne zyskują coraz większą popularność. Ludzkość wykorzystuje zasoby naturalne w celu poprawy zdrowia i wyglądu od zarania, ale dziś są one odpowiednio „skanalizowane", poprawione i zbadane, tak, by w jak największym stopniu czerpać z ich mocy. Na całym świecie powstają liczne centra spa i wellness. więcej »

SPA i wellness - więcej artykułów

Dlaczego stres sprawia, że masz ochotę na niezdrowe jedzenie

fot. -Rita-👩‍🍳 und 📷 mit ❤ from PixabayKiedy jesteś zestresowany/a, wysokokaloryczna przekąska może szczególnie do ciebie „przemawiać". Ma to jednak niekorzystne konsekwencje. Uczeni z Sydney zauważają, że stres w połączeniu z wysokokalorycznym jedzeniem powoduje zmiany w mózgu, które dodatkowo zwiększają apetyt na słodkie, czy tłuste jedzenie i prowadzą do nadmiernego przybierania na wadze. więcej »

wszystkie artykuły »


wszystkie wiadomości »

Dieta śródziemnomorska

Aromatyczna Bruschetta

Aromatyczna Bruschetta Włoska kuchnia w pełnej krasie smaków, barw i zapachów. Doskonała przekąska na letnie kolacje ale też na inne pory roku (wtedy trzeba użyć dobrze osączonych pomidorów z puszki). więcej »

Dieta niskokaloryczna

Chłodnik litewski

Zaskocz rodzinę i przygotuj im tradycyjny chłodnik litewski. To doskonała propozycja obiadowa na letnie popołudnie. więcej »


Klub Senior Cafe
Senior Cafe to: 19613 dyskusji, 3012319 wypowiedzi, 72917 uzytkowników.

Polecamy Hospicja.pl Internetowe Stowarzyszenie Seniorów Kobiety.net.pl Uniwersytety Trzeciego Wieku Oferty pracy