Strona główna Uroda Przewodnik urody Odchudzanie
Odchudzanie

Odchudzanie

© LA Photo - Fotolia.comNiewielu jest ludzi, którzy nie podjęliby kiedyś trudu zgubienia nadmiaru kilogramów. Choć powszechnie uważa się, że odchudzanie jest domeną kobiet, coraz liczniej także mężczyźni podejmują działania mające na celu utratę na wadze pragnąc szczupłej, wysportowanej sylwetki. Ładne, szczupłe ciało to marzenie młodych i starszych, wykształconych i niewykształconych, pań i panów, słowem – każdego człowieka. więcej »
Odchudzanie - więcej artykułów

Czego możemy się nauczyć od wegetarian?

© adisa - Fotolia.comW powszechnym rozumieniu wegetarianizm funkcjonuje jako dość restrykcyjna dieta, stąd też zapewne ma równie wielu zwolenników, jak i przeciwników. Dla tych, którzy nie są w stanie wyobrazić sobie choćby jednego obiadu bez mięsa, zapewne trudno będzie przyjąć fakt, że od wegetarian można nauczyć się kilku zasad związanych ze sposobem odżywienia, ze względu na jego prozdrowotne właściwości. więcej »

wszystkie artykuły »


wszystkie wiadomości »

Dieta śródziemnomorska

Capellini alla marinara

Capellini alla marinara Italia to kraj słynący nie tylko z wykwintnej kuchni, ale także wyjątkowego szacunku do jedzenia i zasad panujących przy stole. więcej »

Dieta niskokaloryczna

Dżem niskocukrowy

Prawie nie dostarcza węglowodanów jeśli spożywa się go w niewielkich ilościach w ciągu całego tygodnia. więcej »


Klub Senior Cafe
Senior Cafe to: 17012 dyskusji, 2602850 wypowiedzi, 36136 uzytkowników.

Polecamy Hospicja.pl eGospodarka.pl Kosciol.pl EWST.pl Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X