Strona główna Uroda Przewodnik urody Odchudzanie
Odchudzanie

Odchudzanie

© LA Photo - Fotolia.comNiewielu jest ludzi, którzy nie podjęliby kiedyś trudu zgubienia nadmiaru kilogramów. Choć powszechnie uważa się, że odchudzanie jest domeną kobiet, coraz liczniej także mężczyźni podejmują działania mające na celu utratę na wadze pragnąc szczupłej, wysportowanej sylwetki. Ładne, szczupłe ciało to marzenie młodych i starszych, wykształconych i niewykształconych, pań i panów, słowem – każdego człowieka. więcej »
Odchudzanie - więcej artykułów

To jedzenie pomaga spalać tłuszcz

Fot. alex9500 - Fotolia.comTkanka tłuszczowa pełni wiele ważnych funkcji w naszym organizmie, ale jej nadmiar jest bardzo szkodliwy. Obecnie zaś dużym problemem okazuje się niewłaściwa dieta i brak aktywności fizycznej, które skutkują nadwagą i zbyt dużą ilością tłuszczu. Aby ją zmniejszyć, warto sięgnąć po określone produkty, które pomoga spalić nadwyżkę tkanki tłuszczowej. więcej »

wszystkie artykuły »


wszystkie wiadomości »

Dieta śródziemnomorska

Bakłażan nadziewany mięsem

Bakłażany stają się coraz popularniejsze. To przepis dla tych, którzy nie chcą "nasączać" tych smacznych warzyw dużą ilością oleju. W wersji bardziej dietetycznej żółty ser można pominąć lub zastąpić fetą. więcej »

Dieta niskokaloryczna

Zupa krem z dyni z kaszką kuskus

Od niedawna mam super nowoczesna mikrofalę z funkcją gotowania na parze i crips,czyli przypiekania na chrupiąco. Właśnie wykorzystuję ją do gotowania tej zupy,ale równie dobrze można ugotować tradycyjnym sposobem, na przykład na kuchni gazowej. Przepis pochodzi z instrukcji obsługi kuchenki.Ugotowałam i stwierdzam,że zupa jest łatwa w wykonaniu i bardzo dobra. więcej »


Klub Senior Cafe
Senior Cafe to: 17334 dyskusji, 2634016 wypowiedzi, 40133 uzytkowników.

Polecamy Kosciol.pl Internetowe Stowarzyszenie Seniorów Hospicja.pl EWST.pl Oferty pracy