Strona główna Uroda Przewodnik urody Odchudzanie
Odchudzanie

Odchudzanie

© LA Photo - Fotolia.comNiewielu jest ludzi, którzy nie podjęliby kiedyś trudu zgubienia nadmiaru kilogramów. Choć powszechnie uważa się, że odchudzanie jest domeną kobiet, coraz liczniej także mężczyźni podejmują działania mające na celu utratę na wadze pragnąc szczupłej, wysportowanej sylwetki. Ładne, szczupłe ciało to marzenie młodych i starszych, wykształconych i niewykształconych, pań i panów, słowem – każdego człowieka. więcej »
Odchudzanie - więcej artykułów

Rak jelita grubego - co jeść, a czego unikać, by zmniejszyć ryzyko choroby

fot.  Isabella Dornbrach z PixabayRak jelita grubego i okrężnicy jest dość powszechny w starzejących się populacjach. Według World Cancer Research Fund to trzeci najczęściej występujący nowotwór u mężczyzn i drugi najczęściej diagnozowany u kobiet. W ubiegłym roku odnotowano ponad 1,8 miliona nowych przypadków tej choroby. Dieta ma ogromne znaczenie dla ochrony przed tym rakiem - zobacz, co jeść, a czego unikać. więcej »

wszystkie artykuły »


wszystkie wiadomości »

Dieta śródziemnomorska

Zupa ze świeżych pomidorow

Większość śródziemnomorskich dań z pomidorami zawiera też czosnek. Ta zupa nie ma ani odrobiny tego smaku, ale nie traci przez to swojego bogatego południowego charakteru. Doskonale smakuje z dodatkiem grzanek z serem. więcej »

Dieta niskokaloryczna

Kremowa zupa pomidorowa z bazylią

Kwintesencja aromatów znad Morza Śródziemnego. Pomidory, czosnek, bazylia i oliwa z oliwek tworzą kremową kompozycję - idealną by przypomnieć sobie włoskie słońce. więcej »


Klub Senior Cafe
Senior Cafe to: 18082 dyskusji, 2697744 wypowiedzi, 49121 uzytkowników.

Polecamy Internetowe Stowarzyszenie Seniorów Akademia Pełni Życia Hospicja.pl EWST.pl Oferty pracy