Strona główna Uroda Przewodnik urody Odchudzanie
Odchudzanie

Odchudzanie

© LA Photo - Fotolia.comNiewielu jest ludzi, którzy nie podjęliby kiedyś trudu zgubienia nadmiaru kilogramów. Choć powszechnie uważa się, że odchudzanie jest domeną kobiet, coraz liczniej także mężczyźni podejmują działania mające na celu utratę na wadze pragnąc szczupłej, wysportowanej sylwetki. Ładne, szczupłe ciało to marzenie młodych i starszych, wykształconych i niewykształconych, pań i panów, słowem – każdego człowieka. więcej »
Odchudzanie - więcej artykułów

Spacer kluczowy dla zdrowia - im więcej kroków, tym dłuższe życie

fot. Manfred Antranias Zimmer from PixabayLiczba kroków, które należy wykonać każdego dnia, aby zacząć dostrzegać korzyści dla swojego zdrowia, jest niższa niż wcześniej sądzono. Warto jednak pamiętać, że więcej spacerów to wyższe szanse na zdrowsze i dłuższe życie. więcej »

wszystkie artykuły »


wszystkie wiadomości »

Dieta śródziemnomorska

Zupa marchewkowa z ryżem

Ta lekka delikatna zupa jest jednocześnie bardzo smaczna, a odpowiednio doprawiona w niczym nie przypomina "dietetycznych posiłków". więcej »

Dieta niskokaloryczna

Pożywna i zdrowa sałatka z zimową cykorią i żółtym serem

Cykoria to zimowa roślina, która do wzrostu nie potrzebuje światła. Szczególnie w okresie przesilenia wiosennego warto jeść ją zamiast mało odżywczych sałat. więcej »


Klub Senior Cafe
Senior Cafe to: 19613 dyskusji, 3012322 wypowiedzi, 72917 uzytkowników.

Polecamy Umierać po ludzku Hospicja.pl Kobiety.net.pl Akademia Pełni Życia Oferty pracy