Strona główna Uroda Przewodnik urody Łupież
Łupież

Łupież

© photoCD - Fotolia.comProblem łupieżu jest powszechny. Doświadcza go wielu ludzi na różnych etapach życia, bowiem przyczyny jego powstawania zależą od różnorodnych czynników. Walka z łupieżem bywa uciążliwa, ale zwykle odpowiednie preparaty i higiena pozwalają pozbyć się kłopotu. Starania w kierunku pozbycia się łupieżu spowodowane są oczywiście nieestetycznymi walorami tej przypadłości, jednakże warto pamiętać, że dolegliwość może być symptomem poważniejszych problemów zdrowotnych. więcej »

Łupież - więcej artykułów

Dlaczego stres sprawia, że masz ochotę na niezdrowe jedzenie

fot. -Rita-👩‍🍳 und 📷 mit ❤ from PixabayKiedy jesteś zestresowany/a, wysokokaloryczna przekąska może szczególnie do ciebie „przemawiać". Ma to jednak niekorzystne konsekwencje. Uczeni z Sydney zauważają, że stres w połączeniu z wysokokalorycznym jedzeniem powoduje zmiany w mózgu, które dodatkowo zwiększają apetyt na słodkie, czy tłuste jedzenie i prowadzą do nadmiernego przybierania na wadze. więcej »

wszystkie artykuły »


wszystkie wiadomości »

Dieta niskowęglowodanowa

Tiramisu ala Dukan

Tiramisu ala Dukan Tiramisu kojarzy się zazwyczaj z niezwykle smacznym, ale też bardzo kalorycznym deserem. Tym razem wersja równie pyszna, którą można jeść bez wyrzutów sumienia - niskokaloryczna, niskotłuszczowa, niskowęglowodanowa, zawierająca dużo białka i wapnia. więcej »

Dieta śródziemnomorska

Ajvar

Ajvar Bałkański sos (a właściwie pasta) bakłażanowo - paprykowo - pomidorowa. Warto zrobić większą ilość, trochę ostrego i trochę łagodnego - doskonale pasuje do wszystkich mięs, jest też dobry jako awaryjny sos do ryżu lub makaronu. więcej »


Klub Senior Cafe
Senior Cafe to: 19613 dyskusji, 3012323 wypowiedzi, 72917 uzytkowników.

Polecamy EWST.pl Kosciol.pl Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Pola Nadziei Oferty pracy