Strona główna Uroda Przewodnik urody Łupież
Łupież

Łupież

© photoCD - Fotolia.comProblem łupieżu jest powszechny. Doświadcza go wielu ludzi na różnych etapach życia, bowiem przyczyny jego powstawania zależą od różnorodnych czynników. Walka z łupieżem bywa uciążliwa, ale zwykle odpowiednie preparaty i higiena pozwalają pozbyć się kłopotu. Starania w kierunku pozbycia się łupieżu spowodowane są oczywiście nieestetycznymi walorami tej przypadłości, jednakże warto pamiętać, że dolegliwość może być symptomem poważniejszych problemów zdrowotnych. więcej »

Łupież - więcej artykułów

Co pić, żeby łatwiej zasnąć

fot.  congerdesign z PixabayJedzenie i picie ma wpływ na proces zasypiania i sam sen. Niektóre produkty pomogą szybciej wpaść w objęcia Morfeusza, inne sprawią, że przez pół nocy będziemy przekładać się z boku na bok. Nie bez znaczenia jest też pora posiłków, późne kolacje nie sprzyjają nocnemu odpoczynkowi. Spójrz, jakie napoje mogą pomóc ci dobrze się wyspać. więcej »

wszystkie artykuły »


wszystkie wiadomości »

Dieta niskowęglowodanowa

Wiosenne ogórki faszerowane

Proste, ale efektownie wyglądające danie, które można wprowadzić do menu już wiosną i urozmaicać w miarę upływających miesięcy. Pasują do niego różnorodne świeże zioła i chrupiące warzywa. więcej »

Dieta śródziemnomorska

Pomidory z piwną pianą

Prosta w przygotowaniu, praktycznie beztłuszczowa, intrygująca w smaku i kolorowa przekąska może być ozdobą letniego (i nie tylko) stołu. więcej »


Klub Senior Cafe
Senior Cafe to: 18158 dyskusji, 2724106 wypowiedzi, 51633 uzytkowników.

Polecamy Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych EWST.pl Aktywni 50+ Kobiety.net.pl Oferty pracy