Strona główna Uroda Przewodnik urody Peeling
Peeling

Peeling

©  digieye - Fotolia.comPeeling to zabieg powszechnie stosowany w kosmetyce, polega na usunięciu martwych komórek, co skutkuje poprawieniem wyglądu skóry, jej regeneracją i rozjaśnieniem. Jest stałym elementem pielęgnacji skóry. Regularnie wykonywany odmładza skórę, czyni ją gładką, świeżą, miękką, pełną blasku i zdrowego wyglądu. więcej »
Peeling - więcej artykułów

Niezwykłe zastosowania kalafiora

fot. sasa200 from PixabayKalafior to świetny obiadowy dodatek lub przekąska sama w sobie - najczęściej warzywo jest gotowane i podawane z bułką tartą. Warto pamiętać, że kalafior daje wiele korzyści dla zdrowia i urody - oto kilka jego pozasmakowych zastosowań. więcej »

wszystkie artykuły »


wszystkie wiadomości »

Dieta śródziemnomorska

Zupa marchewkowa z ryżem

Ta lekka delikatna zupa jest jednocześnie bardzo smaczna, a odpowiednio doprawiona w niczym nie przypomina "dietetycznych posiłków". więcej »

Dieta wysokowapniowa

Koktajl z jogurtu i banana

Koktajl z jogurtu i banana Prosty, smaczny, oczyszczający i zdrowy. Można gorąco polecić nie tylko miłośnikom bananów. więcej »


Klub Senior Cafe
Senior Cafe to: 19237 dyskusji, 2959594 wypowiedzi, 72376 uzytkowników.

Polecamy Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych EWST.pl Aktywni 50+ Internetowe Stowarzyszenie Seniorów Oferty pracy