Strona główna Uroda Przewodnik urody Cellulit
Cellulit

Cellulit

© Gabriel Blaj - Fotolia.comCellulit to przypadłość, z którą zmaga się około 80% kobiet. Nie jest chorobą, może natomiast być objawem tego, że nieprawidłowo dbamy o nasze ciało. Istotą cellulitu jest nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej czego efektem są fałdy i zgrubienia na powierzchni ud, pośladków oraz bioder. Przypadłość tę można pokonać, albo przynajmniej zminimalizować. więcej »
Cellulit - więcej artykułów

Kamienie żółciowe - czy można rozpoznać ich obecność?

Fot. jozsitoeroe - Fotolia.comKamienie żółciowe tworzą się w pęcherzyku żółciowym ze składników żółci. U większości ludzi brakuje objawów, tymczasem dolegliwość dotyczy 1-4 proc. ludzi. Powikłania kamieni żółciowych mogą być jednak poważne i obejmować: zapalenie pęcherzyka żółciowego, zapalenie trzustki, żółtaczkę i zakażenie przewodu żółciowego. Sprawdź, jakie symptomy - o ile występują - mogą świadczyć o chorobie. więcej »

wszystkie artykuły »


wszystkie wiadomości »

Dieta śródziemnomorska

Zupa z cukinii

Zupa z cukinii Smaczna, delikatna, aksamitna i lekka. Mimo prostoty wykonania zachwyca wykwintnym smakiem. więcej »

Dieta niskowęglowodanowa

Pierś z indyka w jogurtowej marynacie

Lekko egzotyczna w smaku marynata powoduje, że mięso z indyka jest kruche, soczyste i wyjątkowo smaczne. Można przyrządzać na grillu węglowym, elektrycznym w piekarniku lub na patelni grillowej. więcej »


Klub Senior Cafe
Senior Cafe to: 17334 dyskusji, 2634016 wypowiedzi, 40133 uzytkowników.

Polecamy Uniwersytety Trzeciego Wieku Hospicja.pl Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Internetowe Stowarzyszenie Seniorów Oferty pracy