Strona główna Uroda Przewodnik urody Cellulit
Cellulit

Cellulit

© Gabriel Blaj - Fotolia.comCellulit to przypadłość, z którą zmaga się około 80% kobiet. Nie jest chorobą, może natomiast być objawem tego, że nieprawidłowo dbamy o nasze ciało. Istotą cellulitu jest nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej czego efektem są fałdy i zgrubienia na powierzchni ud, pośladków oraz bioder. Przypadłość tę można pokonać, albo przynajmniej zminimalizować. więcej »
Cellulit - więcej artykułów

Kamienie żółciowe - czy można rozpoznać ich obecność?

Fot. jozsitoeroe - Fotolia.comKamienie żółciowe tworzą się w pęcherzyku żółciowym ze składników żółci. U większości ludzi brakuje objawów, tymczasem dolegliwość dotyczy 1-4 proc. ludzi. Powikłania kamieni żółciowych mogą być jednak poważne i obejmować: zapalenie pęcherzyka żółciowego, zapalenie trzustki, żółtaczkę i zakażenie przewodu żółciowego. Sprawdź, jakie symptomy - o ile występują - mogą świadczyć o chorobie. więcej »

wszystkie artykuły »


wszystkie wiadomości »

Dieta śródziemnomorska

Grillowana cukinia z serkiem topionym

Grillowana cukinia z serkiem topionym Doskonała na obiad! Letnie danie, łatwe w przygotowaniu i bardzo smaczne. więcej »

Dieta niskowęglowodanowa

Klopsiki szwedzkie

Klopsiki szwedzkie Znane wszystkim miłośnikom pewnego sklepu na I... tutaj w bardziej świeżej wersji - bez frytek za to z zieloną pietruszką i chrupiącą papryką więcej »


Klub Senior Cafe
Senior Cafe to: 17078 dyskusji, 2618851 wypowiedzi, 38530 uzytkowników.

Polecamy Pola Nadziei Uniwersytety Trzeciego Wieku Aktywni 50+ EWST.pl Oferty pracy