Strona główna Uroda Wiadomości

Słońce pomaga w odchudzaniu

fot. Pexels z PixabaySłoneczne ostatnie dni wakacji mogą nie tylko poprawić humor i zwiększyć poziom witaminy D w organizmie. Okazuje się że światło Słońca ma pewien wpływ na wagę.

więcej »

Nadmierne pocenie się - jak sobie radzić

Fot. Andrey Popov - Fotolia.comProblem zbytniego pocenia się jest bardzo wstydliwy i przeszkadza w codziennym życiu, dlatego warto osłabić jego objawy. Sprawdź, jak można zmniejszyć ten kłopot.

więcej »

Szczupła sylwetka - dlaczego tak trudno ją zachować

fot. StockSnap z PixabayZ danych Światowej Organizacji Zdrowia wynika, że na całym świecie z powodu otyłości cierpi 600 milionów ludzi, a 1,9 mld ma nadwagę. Dlaczego tak trudno jest zachować odpowiednią masę ciała? Może za to odpowiadać ewolucja, mówią uczeni.

więcej »

Ja szybko chudnąć? Oto bezpieczne tempo

© kikesuay - Fotolia.comKażdy, kto się odchudza, chciałby jak najszybciej zobaczyć efekty swoich wysiłków, niecierpliwość nie jest jednak sprzymierzeńcem w skutecznym procesie utraty na wadze, a wręcz może być niebezpieczna. Sprawdź, jakie tempo utraty na wadze jest najlepsze.

więcej »

Ładny zapach kosmetyków może oznaczać zagrożenie dla zdrowia?

fot.  gefrorene_wand z PixabayPachnące kosmetyki są chętnie kupowane, bo przyjemnie się ich używa i dzięki nim skóra ładnie pachnie. Warto jednak pamiętać, że określona woń to efekt obecności pewnych związków, które mogą niekorzystnie wpływać na organizm.

więcej »

Detoks dla skóry, czyli jak skutecznie ją oczyścić

Fot. Erica Smit - Fotolia.comIntensywne tempo, narażenie na nadmierny stres i przemęczenie to codzienność wielu kobiet. Zbyt szybka prędkość życia skutkuje tym, że nie zwracamy uwagi na to czy przebywamy w zanieczyszczonym środowisku i narażamy skórę i organizm na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Nieświadomie nasza skóra toczy nieustanną walkę z wolnymi rodnikami. Jak możemy jej pomóc?

więcej »

Duży biust - zbędny balast dla kręgosłupa?

Fot. Azat - Fotolia.comCzy obfity biust może być obciążeniem dla kręgosłupa? Okazuje się, że wokół tego tematu krąży wiele mitów. A jak jest faktycznie?

więcej »

Co warto wiedzieć o makijażu permanentnym

fot. makijaż permanentnyOdpowiednio wykonany makijaż potrafi dodać urody i zamaskować wszystkie niedoskonałości. Nie zawsze mamy czas na przygotowanie takiego makijażu. Z pomocą zabieganym paniom przychodzi makijaż permanentny czyli trwały. Co warto o nim wiedzieć?

więcej »

Odchudzanie po 40-tce - 5 podstawowych błędów

© JPC-PROD - Fotolia.comZaokrąglone biodra, oponka na brzuchu, masywniejsze uda - nie tak wyglądałyśmy kiedyś. Kilogramy znaczenie łatwiej odkładają się w naszym ciele, kiedy przekroczymy „czterdziestkę". Zaczynamy więc głodówkę, drastyczne diety, których głównym skutkiem jest... efekt jo-jo. Aby go uniknąć należy odchudzanie właściwie i rozsądnie zaplanować.

więcej »

Nie chcesz przebarwień zębów? Unikaj tych produktów

Fot. Korn V. - Fotolia.comOlśniewający uśmiech może otworzyć nam wiele drzwi, pomóc w karierze, a nawet stanowić atut w rozmowie kwalifikacyjnej. Jesteśmy skłonnych wiele wydać na zabiegi wybielające zęby i znieść sporo związanych z nimi niedogodności. Czasem jednak zamiast sięgać po drogie metody – wystarczy redukować czynniki powodujące przebarwienia zębów.

więcej »

 
Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]


Polecamy Kobiety.net.pl Aktywni 50+ Internetowe Stowarzyszenie Seniorów Uniwersytety Trzeciego Wieku Oferty pracy