Strona głównaUrodaJak skutecznie pozbyć się zmarszczek?

Jak skutecznie pozbyć się zmarszczek?

Starzenie jest nieuniknione, ale nic tak nie niepokoi jak pierwsze pojawiające się na twarzy zmarszczki. I choć ich powstania, podobnie jak upływającego czasu, nie sposób zatrzymać, to dziś dzięki innowacyjnym metodom z zakresu medycyny estetycznej możemy zminimalizować efekty starzenia się skóry. Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi likwidujące zmarszczki oferowane w polskich gabinetach medycyny estetycznej.
Botoks – zabieg z użyciem toksyny hialuronowej jest bez wątpienia najpopularniejszą metodą walki z upływającym czasem i zmarszczkami mimicznymi (powstającymi na skutek skurczu mięśni mimicznych) w rękach lekarzy medycyny estetycznej, ale czy najlepszą? Niewątpliwym atutem botoksu jest z pewnością fakt, że na zabieg można wyskoczyć nawet w przerwie na lunch. W zaledwie 15 minut specjalista dobierze i wstrzyknie nam odpowiednią dawkę (zależną od głębokości i ilości zmarszczek oraz kondycji skóry). Wstrzyknięcie preparatu minimalizuje przewodnictwo nerwowe pomiędzy nerwami i mięśniami, na skutek czego następuje spłycenie lub wygładzenie zmarszczek. Efekt utrzymuje się od 3 do 6 miesięcy, jednak po kolejnych kuracjach, rezultaty mogą się utrzymywać znacznie dłużej.
© Sven Bähren - Fotolia.com
 
Strony : 1 2 3 4 5 6

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć