Strona główna Uroda Przewodnik urody Włosy zniszczone Wiadomości

Sucha skóra? Oto możliwe przyczyny

© Shestakoff - Fotolia.comGorące i zimne temperatury oraz zapalenie skóry sprawiają, że skóra staje się sucha i szorstka - to najczęstsze przyczyny takiego jej wyglądu. Poza tym odpowiadać za to może łuszczyca, niedoczynność tarczycy i niewydolność nerek...

więcej »

Kompleks multiwitaminowy chroni przed nowotworami

© Mumpitz - Fotolia.comKompleks witamin pomaga zapobiec nowotworowi. Co dzienne zażywanie multiwitaminy przez mężczyzn daje szansę na obniżenie u nich ryzyka nowotworów.

więcej »

Jak dbać o włosy

© Subbotina Anna - Fotolia.comUkładanie modnych fryzur i nawyki nieodpowiedniego mycia i suszenia włosów mogą mieć wpływ na osłabienie czupryny.

więcej »

Nowości kosmetyczne: Suchy szampon - nie tylko na wakacyjne wyjazdy

© Kyrylo Grekov - Fotolia.comPrzed wyjazdem wakacyjnym warto uważnie przemyśleć listę rzeczy najbardziej potrzebnych i poszukać ciekawych produktów, ułatwiających funkcjonowanie poza domem. Jednym z nich jest suchy szampon.

więcej »

Pistacje i oleje roślinne chronią serce byłych palaczy

© Juststone - Fotolia.comWitamina E, a dokładniej jej forma zwana tokoferolem gamma zawarta np. w olejach roślinnych i pistacjach, zmniejsza ryzyko chorób serca o 10 proc.

więcej »

Domowe SPA: aromatyczne zabiegi na włosy

© mythja - Fotolia.comNie tylko ciału mogą służyć aromatyczne zabiegi pielęgnacyjne. W dobie farb, lakierów i coraz bardziej zanieczyszczonego powietrza także włosy potrzebują regeneracji i to niekiedy bardzo solidnej.

więcej »

Witaminy dla urody

© Kurhan - Fotolia.comKobiety marzą o nieskazitelnej, świeżej cerze, mocnych lśniących włosach i niełamliwych paznokciach. Jednak o piękno trzeba zadbać także od środka, dostarczając organizmowi odpowiednich witamin i minerałów.

więcej »

Jedzenie na walkę ze stanami zapalnymi

© SunnyS - Fotolia.comRozwój wielu chorób jest związany z przewlekłym stanem zapalnym, więc jego minimalizowanie to dobry sposób na zadbanie o swoje zdrowie. Odpowiednia dieta daje większe szanse na uniknięcie rozmaitych dolegliwości.

więcej »

Dieta pomocna w utrzymaniu dobrego wzroku

© Pixelot - Fotolia.comDzięki odpowiedniej diecie i/lub suplementom można znacznie zmniejszyć ryzyko chorób oczu, przekonują uczeni z University of Alabama w Birmingham (UAB).

więcej »

Młoda w każdym wieku

© tbel - Fotolia.com„Kobieta ma tyle lat na ile zasługuje” – mawiała Coco Chanel. Co miała na myśli? Głównie to, że całe życie powinnyśmy dbać o kondycję skóry i ciała. Jakimi kremami się smarujemy, co jemy, jak długo śpimy, z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystamy – wszystko odbije się na naszej skórze w przyszłości. Oczywiście upływ czasu jest nieunikniony, podobnie jak powstawanie zmarszczek. Nie oznacza to jednak, że nie możemy spowolnić efektów starzenia się i wyglądać atrakcyjnie w każdym wieku.

więcej »Strony: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [10] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ]


Polecamy EWST.pl Umierać po ludzku Kosciol.pl Poradnik-zdrowia.pl Internetowe Stowarzyszenie Seniorów Poradnik-zdrowia.pl Kosciol.pl Pola Nadziei Oferty pracy