Strona główna Uroda Przewodnik urody Cera odwodniona Wiadomości

Stres postarza - niszczy skórę

Fot. thodonal - Fotolia.comCodzienny stres może nas wpędzić w choroby, ale i znacznie przyspieszyć starzenie się, w tym wygląd naszej skóry.

więcej »

Młody wygląd oznacza większe szanse na dłuższe życie

Fot. JackF - Fotolia.comJeśli młodo wyglądasz, z większym prawdopodobieństwem pożyjesz dłużej niż twoi rówieśnicy, którym daje się „na pierwszy rzut oka" więcej lat.

więcej »

Letni nawyk numer 1: nawadnianie

Fot. stokkete - Fotolia.comOdpowiedni poziom nawodnienia organizmu to podstawa zdrowego stylu życia. Nawet najdoskonalsza dieta, dopracowany do perfekcji plan treningowy oraz dobór najlepszych kosmetyków nie przyniosą oczekiwanych efektów, jeśli nie dostarczymy do naszego organizmu odpowiedniej ilości wody.

więcej »

Jakie dolegliwości „leczy” złuszczanie skóry

Fot. Gennadiy Poznyakov - Fotolia.comZłuszczanie naskórka polega na usunięciu najstarszych martwych komórek skóry na zewnętrznej jej powierzchni. Obejmuje ono różne zabiegi - i chemiczne, i mechaniczne. Ma zastosowanie zarówno kosmetyczne, jak i medyczne.

więcej »

Jak uniknąć odwodnienia latem?

Fot. valya82 - Fotolia.comLato to czas, w którym wzrasta temperatura, liczba słonecznych dni i aktywność fizyczna Polaków. W okresie upałów chętnie opalamy się, uprawiamy sport i spędzamy czas na świeżym powietrzu. Te wszystkie czynności pozytywnie wpływają na nasz organizm, jednak mogą również sprowadzić na nas pewne zagrożenia. Jedno z największych niebezpieczeństw, na które jesteśmy narażeni w okresie upałów, stanowi odwodnienie organizmu. Jak radzą eksperci, poza regularnym piciem wody, warto pamiętać także o spożywaniu owoców i warzyw, a także o sięganiu po soki.

więcej »

Tiron – przeciwutleniacz, który zachowa młody wygląd skóry

© luckybusiness - Fotolia.comTiron, związek o działaniu antyoksydacyjnym, może być eliksirem młodości dla skóry. Pozwala chronić skórę przed szkodliwym efektem promieniowania UVA.

więcej »

Jaką dietę wybrać? Spersonalizowaną

© artursfoto - Fotolia.comCoraz to nowe diety zyskują popularność i w gąszczu sposobów na zdrowe odżywianie łatwo się pogubić. Najlepiej jednak samodzielnie wybrać to, czego nasz organizm potrzebuje, mówią dietetycy.

więcej »

5 problemów ze skórą, które zwalczysz laserem

Fot. kustvideo - Fotolia.comNie wyobrażamy sobie współczesnej medycyny bez laserów. Znalazły zastosowanie w laryngologii, gastrologii, okulistyce i dermatologii, wielu innych dziedzinach medycyny, także w medycynie estetycznej. Wiele problemów skórnych, które odnoszą się do szeroko pojętej urody, można dzisiaj wyleczyć laserem. Zmarszczki, przebarwienia, zmiany skórne, blizny, a nawet grzybicę paznokci.

więcej »

Oto, co nas postarza... uśmiech

© Robin - Fotolia.comUśmiech łamie bariery między ludźmi i natychmiastowo wprowadza milszą atmosfer, a poza tym dodaje ludziom uroku. Okazuje sięjednak, że równocześnie nas postarza - gdy się uśmiechamy, inni biorą nas za osoby średnio dwa lata starsze...

więcej »

Niezwykły sposób na młody wygląd i lepsze zdrowie – stosuj już od dzisiaj

© B. and E. Dudziński - Fotolia.comProces starzenia się można dość łatwo hamować, wystarczy po prostu mniej jeść.

więcej »Strony: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [4] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ]


Polecamy Kosciol.pl Kobiety.net.pl Uniwersytety Trzeciego Wieku Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Uniwersytety Trzeciego Wieku Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Pola Nadziei Hospicja.pl Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X