Strona główna Uroda Przewodnik urody Cera odwodniona Wiadomości

Nie tylko dla pań. Jakie zabiegi estetyczne wykonują mężczyźni?

© paulgulea - Fotolia.comMężczyźni niechętnie chodzą do lekarza. Raporty GUS z ostatnich kilkunastu lat potwierdzają, że w tym czasie u lekarza było ok. 75 proc. kobiet, a tylko 55-64 proc. mężczyzn. Jest jednak wyjątek - panowie pojawiają się coraz częściej w gabinetach medycyny estetycznej. Jakie zabiegi wykonują?

więcej »

Niezwykłe zastosowania śliwek. 7 korzyści dla zdrowia i urody

© Sasajo - Fotolia.comSą w naszym kraju powszechne i niedrogie. Chętnie robimy z nich konfitury i dodajemy do ciast, a nawet dań mięsnych - śliwki, bo o nich mowa - powinny na stałe zagościć w menu, bo mogą przydać wielu korzyści dla zdrowia i urody.

więcej »

Jak uniknąć powikłań po zabiegu kwasem hialuronowym?

© Wojciech Serwach - Fotolia.comZabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego już od wielu lat cieszą się dużą popularnością. Przemawia za nimi możliwość uzyskania szybkiego i satysfakcjonującego efektu oraz bezpieczeństwo. Jednak, tak jak w przypadku wszystkich zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, ryzyko wystąpienia powikłań istnieje zawsze. Czy jesteśmy w stanie je zminimalizować? Oczywiście. Wystarczy tylko pamiętać o 4 najważniejszych sprawach.

więcej »

Niezwykłe zastosowania szamponu - 7 pomysłów

Szampon, © kolyadzinskaya - Fotolia.comZnajduje się w każdej łazience, a służyć może nie tylko do mycia włosów. Sprawdź, jak jeszcze daje się wykorzystać szampon.

więcej »

Wyjeżdżasz na święta do ciepłych krajów? Nie zapomnij o ochronie przeciwsłonecznej

opalanie, © oigro - Fotolia.comWarto używać kremów ochronnych nawet w czasie, gdy słońce słabo świeci, a tym bardziej, jeśli okres świąteczny zamierzasz spędzić w cieplejszym miejscu. Uważaj na ekspozycję na promieniowanie słoneczne, bo może znacznie uszkodzić skórę i ją postarzeć.

więcej »

Dużo zmarszczek oznacza większe ryzyko choroby płuc

© oigro - Fotolia.comIlość zmarszczek może być predyktorem choroby płuc. Wraz z wiekiem, każda twarz pokryje się nieusuwalnymi żadnym kremem czy innym specyfikiem liniami. To, na ile skóra się zestarzeje, zależy zarówno od czynników genetycznych, jak i stylu życia. Okazuje się, że znaczna ilość zmarszczek u palaczy w średnim wieku wiąże się z wyższym ryzykiem choroby płuc.

więcej »

Sposób na zimne dni – sauna?

fot. Fotolia. ComSauna to bardzo stary „wynalazek" i do dzisiaj cieszy się dość dużą popularnością, szczególnie w krajach, gdzie zimy są długie i naprawdę chłodne.y

więcej »

Sposób na zmarszczki – niska temperatura

© Maksim Šmeljov - Fotolia.comZimno jest kluczem do zachowania młodego wyglądu. Technika, która prowadzi do kriokonserwacji komórek skóry, gdy są jeszcze w dobrym zdrowiu, pozwala na ich ponowne wykorzystanie po pojawieniu się pierwszych zmarszczek.

więcej »

Sposób na chłodne jesienne dni – sauna?

© megakunstfoto - Fotolia.comDziś także i w mniejszych miejscowościach powstają aqua parki i spa, więc dostęp do nich jest dość szeroki. Coraz chętniej też Polacy korzystają z saun - oblegane są szczególnie jesienią i zimą. Jakie korzyści może dać wygrzanie się w saunie?

więcej »

Zadbaj o okolice ust. Zmarszczek można się pozbyć

fot. FaceMedPiękne usta to synonim kobiecości i seksapilu. Przykładamy do ich pielęgnacji i odpowiedniego makijażu dużą wagę. Tymczasem nawet najbardziej ponętne mogą nie robić wrażenia, jeżeli wokół nich pojawią się nieestetyczne zmarszczki i bruzdy. Jak pozbyć się tych przypadłości i zadbać o okolice ust?

więcej »Strony: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [4] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ]


Polecamy Umierać po ludzku Poradnik-zdrowia.pl Aktywni 50+ EWST.pl Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych EWST.pl Internetowe Stowarzyszenie Seniorów Kosciol.pl Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X