Strona główna Uroda Przewodnik urody Znamiona - pieprzyki Wiadomości

Zmiana diety pomoże przy nadmiernej potliwości

Codzienne rytuały pielęgnacyjne nie zapewniają satysfakcjonującej ochrony przed nieprzyjemnymi zapachami? Czy robisz coś nie tak? Co powinnaś zmienić? Antyperspirant i odpowiednia dieta to klucz do sukcesu i przepis na wygraną walkę z potem.

więcej »

Wynaleziono szczepionkę na stres

Amerykańscy naukowcy opracowali szczepionkę na stres - ma pozwolić na szybkie uspokojenie się bez zwalniania tempa w sytuacji, gdy potrzebne jest zdecydowane działanie.

więcej »

Życie seksualne jest lepsze dla kobiet dojrzałych

Wiek średni zwykle kojarzy się paniom z uderzeniami gorąca, zmarszczkami mimicznymi oraz innymi „atrakcjami" związanymi z procesem starzenia się. Ale osiągnięcie czterdziestu i pięćdziesięciu lat może być również początkiem bardziej ekscytującego rozdziału w życiu kobiety. Jeśli chodzi o seks, panie po w piątej i szóstej dekadzie osiągają szczyty swych umiejętności i możliwości w tej dziedzinie, informują redaktorzy telegraph online.

więcej »

Opalanie: tylko na własne ryzyko

© bertys30 - Fotolia.comW Europie przemysł promujący opalanie może liczyć zyski w milionach euro. Solaria, mimo że wśród dermatologów nie cieszą się najlepszą renomą, nie narzekają na brak klientów. Co roku koncerny kosmetyczne wprowadzają na rynek nowe preparaty do opalania i jednocześnie coraz chętniej angażują się w akcje profilaktyki czerniaka. Nie wszędzie na świecie wygląda to tak samo – w Japonii jednymi z najpopularniejszych zabiegów są te wybielające skórę.

więcej »

Wybielanie piegów i przebarwień skóry

Kolor skóry człowieka jest uzależniony od obecności i stężenia pigmentu o nazwie melanina. Pigment ten jest syntetyzowany przez komórki zwane melanocytami. Wraz z upływem lat i częstą ekspozycją na słońcu mechanizm barwienia skóry ulega zaburzeniu.

więcej »

Seks a wiek – jak zmienia się aktywność seksualna kobiet

Mężczyźni zdradzający swoje partnerki mają na to zwykle popularne wytłumaczenie - „takim ukształtowała mnie ewolucja". W istocie znajdą na to potwierdzenie w różnych artykułach naukowych (choć teorie przeciwstawne nie są tu rzadkie). A co z kobietami? Jeśli naprawdę ewolucja może mieć wpływ na fakt, że mężczyźni częściej są w stanie narazić swoje małżeństwo, to jaki efekt ma na seksualność pań?

więcej »

Rozluźnienie komórek nowotworowych może powstrzymać ich rozmnażanie się

Komórki nowotworowe rozmnażają się bardzo sprawnie, ale nie są już tak sprawne w dzieleniu się na dwie nowe komórki. Zespół naukowców z Niemieckiego Ośrodka Badań Onkologicznych w Heidelbergu gruntownie zbadał ten słaby punkt. Naukowcy odkryli, że kluczową cechą umożliwiającą rozwój komórkom nowotworowym jest napięcie włókien białkowych biorących udział w podziale komórki. Wyniki badań zostały opublikowane w czasopiśmie Science Translational Medicine.

więcej »

Naturalny lek: dobroczynny antyrakowy likopen

© Monkey Business - Fotolia.comO tym, że warzywa i owoce są zdrowe, wie każde dziecko. Kukurydza jest prawdziwą bombą fosforową, a pomidor to kopalnia witaminy A. Pomidory zawierają także likopen - przeciwutleniacz chroniący organizm przed licznymi chorobami.

więcej »

Rak gardła wywołany wirusem HPV: duże szanse na przeżycie

Z najnowszych badań wynika, że osoby zmagające się z nowotworem szyi i głowy, który spowodowany jest wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV), mają większe szanse na przeżycie w porównaniu do osób, u których przyczyna nowotworu jest inna. Co istotne, 95% nowotworów spowodowanych wirusem HPV wywołują typy wirusa, którym można zapobiegać szczepieniami!

więcej »

Rak nie taki straszny, jak... zmarszczki?

U ludzi, którzy regularnie korzystają z solarium, notuje się znacznie ryzyko wystąpienia czerniaka złośliwego - wynika z badań. A jednak okazuje się, że to nie ta informacja najbardziej przeraza amatorów sztucznych kąpieli słonecznych.

więcej »Strony: [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [25] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ] [ 33 ] [ 34 ]


Polecamy Umierać po ludzku eGospodarka.pl Internetowe Stowarzyszenie Seniorów Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Kobiety.net.pl Umierać po ludzku Aktywni 50+ Kobiety.net.pl Uniwersytety Trzeciego Wieku Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X