Strona główna Uroda Przewodnik urody Znamiona - pieprzyki Wiadomości

Soja może pomóc starszym kobietom z zaburzeniami snu

Zawarte w soi fitoestrogeny mogą pomóc kobietom po menopauzie spokojnie przespać noc.

więcej »

Uczeni wskazali osiem najpowszechniejszych objawów raka

Meczy cię kaszel z odksztuszaniem krwi, bądź odczuwasz trudności w przełykaniu? Uważaj, to mogą być objawy nowotworu. Uczeni zidentyfikowali osiem najczęściej doświadczanych symptomów raka.

więcej »

Rak prostaty: nie krępuj się, zerwij z milczeniem

Ruszyła ogólnopolska kampania społeczna dotycząca profilaktyki raka prostaty. Na raka prostaty rocznie zachorowuje ok. 8 tys. mężczyzn. Kampania „Nie krępuj się, zerwij z milczeniem” zachęca mężczyzn do przełamania wstydu i zadbania o własne zdrowie.

więcej »

Michael Douglas żałuje że za mało korzystał z życia

Michael Douglas żałuje, że w przeszłości nie korzystał więcej z życia. 65-letni aktor, u którego niedawno wykryto guza w gardle, dziś życzyłby sobie, aby jego życie nie kręciło się prawie wyłącznie wokół kariery.

więcej »

Michael Douglas ma nowotwór gardła

Lekarze wykryli u Michaela Douglasa guz w gardle. Rzecznik 65-latka potwierdził, że jest on chory. Aktora czeka 8 tygodni chemioterapii i naświetlań. Zarówno pacjent, jak i lekarze są jednak dobrej myśli.

więcej »

„Amazonki" budują Dom Chorych na Raka

Stowarzyszenie „Amazonki" Warszawa-Centrum buduje Dom Chorych na Raka. To pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce, która w szczególny sposób wychodzi naprzeciw ogromnym potrzebom ludzi zmagających się z chorobami onkologicznymi.

więcej »

Jak chronić skórę przed słońcem?

© Springfield Gallery - Fotolia.comWszyscy bardzo lubimy słońce. Słoneczne dni powodują, że mamy więcej energii i poprawiają nam nastrój. Często wyjeżdżamy do cieplejszych krajów właśnie w poszukiwaniu pogody. Z medycznego punktu widzenia trzeba jednak przyznać, że słońce poza wpływem na produkcję endorfin poprawiających nasze samopoczucie i udziałem w syntezie aktywnej postaci witaminy D3 oferuje naszemu organizmowi niewiele korzyści, a w nadmiarze może nam bardzo poważnie szkodzić.

więcej »

Zmiana diety pomoże przy nadmiernej potliwości

Codzienne rytuały pielęgnacyjne nie zapewniają satysfakcjonującej ochrony przed nieprzyjemnymi zapachami? Czy robisz coś nie tak? Co powinnaś zmienić? Antyperspirant i odpowiednia dieta to klucz do sukcesu i przepis na wygraną walkę z potem.

więcej »

Wynaleziono szczepionkę na stres

Amerykańscy naukowcy opracowali szczepionkę na stres - ma pozwolić na szybkie uspokojenie się bez zwalniania tempa w sytuacji, gdy potrzebne jest zdecydowane działanie.

więcej »

Życie seksualne jest lepsze dla kobiet dojrzałych

Wiek średni zwykle kojarzy się paniom z uderzeniami gorąca, zmarszczkami mimicznymi oraz innymi „atrakcjami" związanymi z procesem starzenia się. Ale osiągnięcie czterdziestu i pięćdziesięciu lat może być również początkiem bardziej ekscytującego rozdziału w życiu kobiety. Jeśli chodzi o seks, panie po w piątej i szóstej dekadzie osiągają szczyty swych umiejętności i możliwości w tej dziedzinie, informują redaktorzy telegraph online.

więcej »Strony: [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [25] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ] [ 33 ] [ 34 ]


Polecamy Umierać po ludzku eGospodarka.pl Sluchowisko.net Kobiety.net.pl Pola Nadziei Umierać po ludzku eGospodarka.pl Uniwersytety Trzeciego Wieku Poradnik-zdrowia.pl Akademia Pełni Życia Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X