Strona główna Uroda Przewodnik urody Siwienie Wiadomości

Dieta śródziemnomorska ochroni twój wzrok

Fot. Andrey Starostin - Fotolia.comDieta śródziemnomorska od jakiegoś czasu święci triumfy, dowiedziono bowiem, że pomaga uchronić się przed chorobami serca, demencją, osłabieniem kości, rozwojem określonych nowotworów, symptomami depresji. Do tej listy można dodać również zapobieganie osłabieniu i utracie wzroku.

więcej »

Jak dieta śródziemnomorska pomaga walczyć z depresją

Fot. Kamila Cyganek - Fotolia.comCi, którzy przestrzegają diety śródziemnomorskiej, mogą liczyć na zmniejszenie ryzyka rozwoju depresji nawet o jedną trzecią, mówią badacze z University College London.

więcej »

Jak zapuścić długie i zdrowe włosy?

© Avesun - Fotolia.comPostanowiłaś zapuszczać włosy? Napewno chcesz aby były dlugie, lśniące i mimo braku regularnego obcinania wyglądały zdrowo, bez rozdwojonych lub połamanych końcówek i matowości. Ekspert Noble Health Agnieszka Owczarek radzi na co zwrocić uwagę, aby włosy rosły szybko i aby utrzymać je w dobrej kondycji.

więcej »

Zmień dietę na śródziemnomorską. Dzięki temu możesz dłużej żyć

Fot. beats_ - Fotolia.comNie jest za późno na zmianę stylu życia na zdrowszy - korzyści z takich modyfikacji można zyskać w każdym wieku. Okazuje się, że seniorzy, którzy decydują się na stosowanie diety śródziemnomorskiej, mogą liczyć na dłuższe życie.

więcej »

Oliwa z oliwek „lekiem” na zaburzenia erekcji

Fot. Dušan Zidar - Fotolia.comDieta śródziemnomorska od dawna swięci triumfy jako jeden z najzdrowszych sposobów odżywiania się - może zapobiec chorobom serca, demencji, określonym rodzajom nowotworu, problemom z układem kostnym, etc. Do tej długiej listy korzyści można również dodać pomoc w pozbyciu się zaburzeń erekcji.

więcej »

Otyłość brzuszna – oto najlepsza dieta, by się jej pozbyć

Fot. ALEXEI - Fotolia.comJakkolwiek nie istnieje magiczny produkt, który pozwoli zmniejszyć tkankę tłuszczową wokół brzucha, określony sposób odżywiania się pomoże osłabić otyłość brzuszną - dieta dobra dla serca da także efekt w postaci zmniejszenia obwodu w talii.

więcej »

Stresujesz się? Możesz stracić włosy

Fot. Danny S. - Fotolia.comNie stresuj się, bo stracisz włosy? - okazuje się, że takie stwierdzenie jest prawdą. Silny i przewlekły stres odbija się na naszym zdrowiu i może też wpływać na nasz wygląd. Jak rozpoznać, z czym mamy do czynienia i u kogo szukać pomocy?

więcej »

Wakacyjna Hiszpania na talerzu

Fot. exclusive-design - Fotolia.comW tym roku, podobnie jak w ubiegłym większość Polaków planuje wyjazdy wypoczynkowe. Najchętniej wyjeżdżamy na 7 do 10 dni. Planując wakacje za granicą najczęściej wybieramy Hiszpanię. Tam na turystów czeka piękna pogoda, plaże, zabytki i wspaniała hiszpańska kuchnia pełna charakterystycznych potraw.

więcej »

Grozi ci osteoporoza? Jedz na śródziemnomorską modłę

Fot. Kamila Cyganek - Fotolia.comDieta śródziemnomorska jest szeroko polecana jako bardzo zdrowy sposób odżywiania się może mieć wrecz lecznicze właściwości dla niektórych dolegliwości, takich jak syndrom metaboliczny, a nawet rozwinięta cukrzyca. Okazuje się, że śródziemnomorskie jadło może również być pomocne osobom zagrożonym osteoporozą.

więcej »

Zdrowa dieta to większy mózg

Fot. freshidea - Fotolia.comZdrowy sposób odżywania się ma wpływ nie tylko na kształt sylwetki, ale i mózgu - okazuje się, że może zwiększyć jego gabaryty.

więcej » 
Strony: [1] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]


Polecamy Pola Nadziei Hospicja.pl Kosciol.pl Umierać po ludzku Aktywni 50+ Kobiety.net.pl Pola Nadziei Kosciol.pl Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X