Strona główna Uroda Przewodnik urody Cellulit Wiadomości

Otyłość brzuszna zwiększa ryzyko chorób serca

Fot. Gina Sanders - Fotolia.comNawet jeśli twój wskaźnik masy ciała jest na odpowiednim poziomie, możesz doświadczyć większego ryzyka chorób serca. Wszystko zależy od ilości tkanki tłuszczowej zgromadzonej wokół brzucha.

więcej »

6 sposobów na walkę z chrapaniem

© WavebreakmediaMicro - Fotolia.comChrapanie to nie tylko uciążliwość i nieprzespane noce bliskich. Bywa również groźne dla osoby, cierpiącej na tę przypadłość. W trosce o zdrowy sen oraz zminimalizowanie ryzyka bezdechu sennego najlepiej uporać się z nim jak najszybciej.Oto metody, który pomogą w walce z tą przypadłością.

więcej »

Kawa lekiem na zaburzenia pracy serca?

Fot. dimakp - Fotolia.comKawa może pomóc ludziom mającym kłopoty sercowo-naczyniowe. Lecznicze efekty może dać wersja napoju z kofeiną.

więcej »

Zobacz, dlaczego stres wpędzi cię w otyłość

Fot. vpardi - Fotolia.comWysoki poziom kortyzolu, hormonu stresu, szczególnie, gdy utrzymuje się w nocy, może wywoływać przybieranie na wadze.

więcej »

Makaron nie tuczy. Możesz go jeść na diecie odchudzającej

Fot. 5second - Fotolia.comJeśi chcesz schudnąć, nie musisz wyrzucać ze swojego jadłospisu makaronu. Usunięcie tego produktu z diety nie sprawi, że łatwiej będzie ci zrzucić wagę.

więcej »

Utnij sobie drzemkę. Sprawdź, dlaczego warto

Fot. Janina Dierks - Fotolia.comDzięki krótkiemu odpoczynkowi w ciągu dnia zyskasz więcej energii na dalszą jego część i staniesz się bardziej produktywny/a w kolejnych godzinach.

więcej »

Otyłość zmienia odczuwanie smaku

Fot. Gennadiy Poznyakov - Fotolia.comNadmierna waga wiąże się ze zmianami co do możliwości odczuwania smaku. Z badań na myszach wynika, że otyłość oznacza istotne zmniejszenie ilości kubków smakowych na języku.

więcej »

Jak zdrowe śniadanie pomoże osłabić cukrzycę i schudnąć

Fot. Jenifoto - Fotolia.comWarto zadbać o obfite, bogate śniadanie, dzięki niemu można zmniejszyć wagę i ograniczyć zapotrzebowanie na insulinę w organizmie, szczególnie u ludzi z cukrzycą typu 2 i otyłością,

więcej »

Za przybieranie na wadze można obwiniać... współmałżonka

Fot. Kletr - Fotolia.comPodobno miłość sprawia, że rozkwitamy. Najwyraźniej jest to prawdą w odniesieniu do naszej figury - zwykle bowiem staje się ona wówczas bardziej okazała.

więcej »

Zmęczenie w ciagu dnia oznaką choroby Alzheimera?

Fot. sebra - Fotolia.comNowe badania wykazały związek między zmęczeniem w ciągu dnia a gromadzeniem się w mózgu białek, które mają związek z rozwojem choroby Alzheimera.

więcej » 
Strony: [1] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]


Polecamy Internetowe Stowarzyszenie Seniorów Pola Nadziei Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Umierać po ludzku Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych EWST.pl Uniwersytety Trzeciego Wieku Kobiety.net.pl Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X