Strona główna Uroda Przewodnik urody Paznokcie - manicure Wiadomości

Niezniszczalny manicure: hybrydowy

© Subbotina Anna - Fotolia.comManicure hybrydowy jest hitem w salonach specjalizujących się w stylizacji paznokci. A to dlatego, że jest bardzo trwały, odporny na zarysowania i efektowny. Co więcej, nie trzeba czekać aż lakier wyschnie. Od razu po wyjściu z salonu możemy wyjąć kluczyki z torebki czy zapiąć płaszcz i nie martwić się, że uszkodzimy manicure. Jednak wokół tzw. hybrydy krąży wiele mitów. Dzisiaj wyjaśniamy czym tak naprawdę jest manikiur hybrydowy i zwalczamy mit o jej szkodliwości.

więcej »

6 dziwacznych wskazówek urodowych, które naprawdę działają

Fot. candreea - Fotolia.comW pielęgnacji urody pomagają nie tylko kosmetyki powszechnie dostępne w drogeriach czy aptekach, ale przeróżne preparaty z naszych kuchni czy łazienek – sprawdź, co ci się może przydać w „domowym salonie kosmetycznym".

więcej »

5 tajemnic pięknych dłoni

Fot. DenisProduction.com - Fotolia.comDzięki nim wyrażamy emocje, okazujemy sympatię, budujemy relacje biznesowe, pracujemy. To w dłoniach trzymasz opłatek, którym dzielisz się z najbliższymi. Dłonią dotykasz twarzy ukochanej osoby i przytrzymujesz książkę, czytaną dziecku do snu. Co zrobić, by ręce, którym tak wiele zawdzięczasz były zawsze miękkie i gładkie? Oto 5 tajemnic pięknych dłoni.

więcej »

Nie unikaj tłuszczu – sprawdź, jaki jego rodzaj jest ci potrzebny

Fot. Nadiia - Fotolia.comNa określenie „tłuszcz" składają się i dobre, i niekorzystne dla zdrowia substancje, nie można więc ich wszystkich „wrzucać do jednego worka". Sprawdź, jakie tłuszcze warto jeść i dlaczego są niezbędne, a jakich koniecznie unikać, bo organizm ucierpi z ich powodu.

więcej »

Jak dbać o paznokcie?

Fot. Rido - Fotolia.comZadbane dłonie to wizytówka każdego człowieka. Gładka, odżywiona skóra i czyste, zdrowe paznokcie lepiej się nam przysłużą niż najmodniejsze ubrania. Często jednak zaniedbujemy skórki czy płytkę paznokciową, co wpływa nie tylko na estetykę, ale i może prowadzić do uciążliwych konsekwencji, np. zapalenia wału paznokciowego czy grzybicy. Jak odpowiednio zadbać o paznokcie?

więcej »

Latem chroń dłonie. Przed słońcem

Fot. Kaspars Grinvalds - Fotolia.comNazywane są plamami wątrobowymi, pojawiają się najczęściej na grzbiecie dłoni. Nie są efektem starzenia się skóry czy skutkiem chorób wątroby, lecz głównie brakiem odpowiedniej ochrony przed słońcem.

więcej »

Te partie ciała starzeją się najszybciej

Zmarszczki, © Picture-Factory - Fotolia.comWiększość z nas stara się dbać o skórę, aby jak najdłużej zachowała młody wygląd. Niestety najczęściej pielęgnacja dotyczy jedynie twarzy, a przecież nie tylko ten obszar podlega procesowi starzenia. Które partie ciała najbardziej zdradzają nasz wiek i jak możemy temu zapobiec?

więcej »

Dłonie wizytówką kobiety. Jak o nie dbać żeby były piękne i młode?

© nungning20 - Fotolia.comDłonie to wizytówka każdej kobiety. Wypielęgnowane, aksamitne i zadbane potrafią dodać wiele uroku, natomiast szorstkie, suche i pokryte przebarwieniami mogą skutecznie zniechęcić do ich właścicielki. W obecnych czasach rynek kosmetyczny obfituje w preparaty przeznaczone do ochrony skóry dłoni. Które z nich wybrać?

więcej »

Leczenie grzybicy paznokci: laser alternatywą wobec leków

© muro - Fotolia.comGrzybica paznokci jest powszechnie występującym problemem estetycznym. Jej leczenie jest dość trudne, ponieważ grzyby znajdują się we wnętrzu płytki paznokcia, w którą trzeba wniknąć leczniczo, żeby je skutecznie usunąć. Niewiele jest metod, które sobie z tym radzą, jednocześnie nie uszkadzając całego paznokcia. Od niedawna tego typu schorzenie można leczyć w gabinetach medycyny estetycznej za pomocą naświetlania odpowiednim laserem. To zabieg, który daje o wiele lepsze efekty od innych metod.

więcej »

6 prostych sposobów na piękne dłonie

©  milanmarkovic78 - Fotolia.comSą naszą wizytówką. Warto więc poświęcić im tyle uwagi, co skórze twarzy. Jak zadbać o zdrowy wygląd dłoni?

więcej » 
Strony: [1] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ]


Polecamy Aktywni 50+ Pola Nadziei Kosciol.pl Umierać po ludzku EWST.pl Poradnik-zdrowia.pl Umierać po ludzku eGospodarka.pl Oferty pracy