Strona główna Uroda Przewodnik urody Perfumy Artykuły

Nowości w perfumerii: Zapachy na jesień i zimę 2013/2014

© Floydine - Fotolia.comZmieniające się trendy nie dotyczą jedynie branży modowej czy urody, ale także perfum. Czym zaskoczą nas kreatorzy zapachów w najbliższym sezonie? Jakie aromaty będą najbardziej popularne? W jakich kompozycjach je odnajdziemy?

więcej »

Nivea, Avon, Garnier, Colgate, Sensodyne - ulubione kosmetyki Polaków

© evgenyb - Fotolia.comZdrowy i ładny wygląd to jeden z najbardzie istotnych aspektów w życiu każdego człowieka. Wyniki tegorocznej edycji badania European Trusted Brands pokazują, jakim markom kosmetycznym Polacy są najbardziej oddani.

więcej »

Calvin Klein i Celine Dion - zapachowe propozycje dla kobiet dojrzałych

© Raia - Fotolia.comPerfumy to połączenie najprzyjemniejszych dla ciała i duszy zapachów świata. Każdy flakon tworzony jest z myślą o potrzebach kobiet w różnym wieku. Nic tak dobrze nie prezentuje usposobienia kobiety jak otaczający ją zapach perfum, stanowiący kwintesencję kobiecości.

więcej »

Popularne perfumy dla mężczyzn

© Davidoff777 - Fotolia.comJeszcze nie tak dawno temu wydawało się, że perfumy dla panów to rzecz lekko wydumana. Woda kolońska po goleniu, owszem, rzecz do zaakceptowania, ale perfumy stanowią awangardę. Przez wiele lat królowały tu dwie marki perfumowanych produktów - Old Spice i English Leather. Czasy się jednak zmieniły i obecnie możemy mówić o klasyce także wśród zapachów dla panów.

więcej »

Klasyczne perfumy wciąż popularne

© Elena Kolchina - Fotolia.comKlasyczne zapachy podobają się bez względu na upływ lat. W ubiegły roku zanotowano wzrost sprzedaży popularnych marek perfum. Dlaczego perfumy z naszej przeszłości mają na nas tak potężny wpływ?

więcej » 
Strony: [1]


Polecamy Akademia Pełni Życia Aktywni 50+ Pola Nadziei Internetowe Stowarzyszenie Seniorów Poradnik-zdrowia.pl eGospodarka.pl Akademia Pełni Życia Umierać po ludzku Oferty pracy