Strona g³ównaUrodaKampania edukacyjna „S³oneczny Patrol dla Skóry”

Kampania edukacyjna „S³oneczny Patrol dla Skóry”

W ramach kampanii edukacyjnej „S³oneczny Patrol dla Skóry" firmy Bioderma, w najwiêkszych miastach w ca³ej Polsce, uruchomione zosta³y Letnie Poradnie Eksperckie.
Od 17 maja do 5 lipca, w najwiêkszych miastach w Polsce wszystkim chêtnym udzielane bêd± indywidualne porady zwi±zane z bezpiecznym korzystaniem z k±pieli s³onecznych. W Letniej Poradni Eksperckiej bêdzie mo¿na skorzystaæ z bezp³atnej konsultacji z lekarzem dermatologiem, dobraæ indywidualny program opalania do swojego fototypu i miejsca wyjazdu urlopowego, a tak¿e skorzystaæ z porad stylistki, która doradzi jak dobraæ najwa¿niejsze pla¿owe akcesoria takie, jak okulary przeciws³oneczne czy strój k±pielowy. Na odwiedzaj±cych czekaj± tak¿e konkursy, w których mo¿na bêdzie wygraæ atrakcyjne nagrody.

Letnie Poradnie Eksperckie bêd± dzia³aæ w Krakowie, £odzi, Warszawie, Katowicach, Wroc³awiu, Poznaniu i Gdañsku.

Celem kampanii jest informowanie o zasadach bezpiecznego opalania, w tym zwrócenie uwagi na d³ugofalowe skutki nadmiernej ekspozycji na s³oñce. Z przeprowadzonych na zlecenie organizatora kampanii badañ wynika, ¿e polscy tury¶ci nadal nie s± ¶wiadomi zagro¿eñ, jakie niesie ze sob± nierozs±dne opalanie. Nie wiedz±, jak dobraæ preparat do w³asnego fototypu skóry oraz do intensywno¶ci promieni s³onecznych w miejscu, w którym wypoczywaj± latem. Dlatego te¿ kampania edukacyjna „S³oneczny patrol dla skóry" stworzona zosta³a z my¶l± o polskich pla¿owiczach, a szczególnie o tych, którzy coraz czê¶ciej spêdzaj± wakacje w gor±cych, egzotycznych miejscach, gdzie promieniowanie s³oñca dzia³a ze zdwojon± si³±.

Parterami merytorycznymi kampanii „S³oneczny Patrol dla Skóry" s± Polskie Towarzystwo Onkologii Klinicznej i Polska Unia Onkologii, a partnerem akcji jest Vision Express.

Przeczytaj tak¿e


Czerniak - diagnoza, objawy, leczenie, profilaktyka

Czerniak to z³o¶liwy nowotwór skóry. Choroba rozwija siê zwykle w obszarze znamion barwnikowych nazywanych potocznie pieprzykami. Je¶li zostanie wykryty w bardzo wczesnym okresie, mo¿e byæ w pe³ni wyleczalny. czytaj dalej »


Zobacz tak¿e

 

 

 

Skomentuj artyku³:

Komentarze mog± dodawaæ wy³±cznie osoby zalogowane.
Jeste¶ niezalogowany: zaloguj siê / zarejestruj siê




Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami u¿ytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶æ opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu bêd± usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyæ

  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Aktywni 50+
  • EWST.pl
  • Umieraæ po ludzku
  • Oferty pracy